Drogie Mamy i Tatusiowie przedszkolaków oraz uczniów z Rzeszowa! 🌟

Czy wiecie, że rozpoczęcie nauki angielskiego we wczesnym wieku może mieć ogromny wpływ na przyszłą swobodę komunikacji w tym języku? 🎓 Kluczem do sukcesu jest wybór zajęć, które naprawdę uczą, a jednocześnie są uwielbiane przez dzieci. 😊 Nasze licencjonowane kursy angielskiego z misiem Teddy Eddie cieszą się niezwykłą popularnością dzięki swojej skuteczności i radości, jaką dają najmłodszym. 🐻

Co sprawia, że nasze zajęcia są wyjątkowe?

🌈 Połączenie nauki i zabawy – uczymy dzieci języka angielskiego w sposób angażujący i pełen radości, bez przemęczania ich.

🎉 Bogaty program edukacyjny – zapewniamy całoroczne kontynuowanie nauki, a także narzędzia, które umożliwiają rodzicom wspieranie dzieci w domu.

📚 Elastyczność – nasze kursy są dostosowane do wieku, poziomu umiejętności i predyspozycji dzieci, co pozwala każdemu maluchowi wyciągnąć maksymalne korzyści z zajęć.

🧦 Uwielbiany przez dzieci Teddy Eddie – postać misia i jego skarpety są nieodłącznym elementem zajęć, które dzieci wręcz kochają.

🎭 Zanurzenie w języku – dzieci uczą się słownictwa i zwrotów w naturalnym kontekście zdań, opowiadań i sytuacji, co sprawia, że nauka jest bardziej efektywna.

🌟 Nowość! W tym roku przygotowaliśmy dodatkowe zajęcia dla dzieci w wieku 8-9 lat oraz warsztaty z native speakerem dla dzieci 11-12 lat, które będą doskonałym uzupełnieniem ich dotychczasowej edukacji.

Zapraszamy na bezpłatne lekcje pokazowe, zapisy trwają! Wybierz grupę i wypełnij formularz

🗓 Terminy i lokalizacje:

Zajęcia TEDDY EDDIE (2-7 lat)
06.09.2024 (pt) – 15:30: Żłobek Maluszkowo, ul. Wołyńska 7, Rzeszów
07.09.2024 (sob) – 10:00: Centrum Edukacyjne PROMAR
13.09.2024 (sob) – 15:00: SP 28, ul. Ignacego Solarza 12

ZAPISY 2-7 lat: Kliknij i wyślij zgłoszenie

Zajęcia dla grupy JUNIOR (8-9 lat)
07.09.2024 (sob) – 11:00: Centrum Edukacyjne PROMAR
13.09.2024 (pt) – 15:45  SP 28, ul. Ignacego Solarza 12, Rzeszów

ZAPISY 8-9 lat: Kliknij i wyślij zgłoszenie

Zajęcia z native speakerem (11-12 lat)
07.09.2024 (sob) – 12:00: Centrum Edukacyjne PROMAR
13.09.2024 (pt) – 16:30: SP 28, ul. Ignacego Solarza 12, Rzeszów

ZAPISY 11-12 lat:  Kliknij tu i wyślij zgłoszenie

Podaruj swojemu dziecku możliwość swobodnego posługiwania się angielskim! 🌟👩👧👦 Sprawdź, jak wyglądają nasze zajęcia na darmowych lekcjach pokazowych i przekonaj się, dlaczego program Teddy Eddie jest tak wyjątkowy.

Wybierz grupę i wypełnij formularz

Liczba miejsc ograniczona!
Prosimy o wcześniejsze zgłoszenia.

Zapisz się już dziś i daj swojemu dziecku szansę na lepszą przyszłość! 🌟