Drogie Rodziny z Rzeszowa, czy wiecie, że właściwy wybór edukacji językowej od najmłodszych lat może mieć ogromny wpływ na przyszłość Waszych dzieci? W Centrum Edukacyjnym PROMAR zapewniamy nie tylko solidne podstawy w nauce języków obcych, ale również dbamy o to, aby nauka była fascynującą przygodą, pełną radości i motywacji. Pragniemy podzielić się z Wami informacjami o wszystkich nadchodzących Dniach Otwartych, które są doskonałą okazją do zapoznania się z naszą ofertą edukacyjną oraz doświadczeniem, jakie oferujemy Waszym dzieciom.

1. Dzień Otwarty Przedszkola Anglojęzycznego
      • Data: 21 maja 2024
      • Godziny: 16:00 – 18:00

Szukacie przedszkola, które nie tylko zapewni Waszemu dziecku opiekę, ale również stworzy warunki do efektywnej nauki języka angielskiego? Zapraszamy na Dzień Otwarty Przedszkola Anglojęzycznego PROMAR, który odbędzie się 21 maja. To doskonała okazja, aby przekonać się, dlaczego nasze przedszkole to najlepszy wybór dla Waszej pociechy!

📅 Kliknij i zarezerwuj miejsce na dni otwarte

2. Dni Otwarte Teddy Eddie
        • Godziny:
          • 10:00 dla 2- i 3-latki
          • 11:00 dla 4-5-latków
          • 12:00 dla 6-7-latków (pierwszoklasiści)

Nasze kursy z misiem Teddy Eddie to więcej niż nauka języka angielskiego – to pasja, radość i skuteczność w jednym! Zapraszamy na lekcje pokazowe, podczas których dzieci w wieku od 2 do 7 lat mogą doświadczyć niezwykłej atmosfery naszych zajęć. Wystarczy zapisać się na darmowe lekcje pokazowe, które odbędą się 25 maja, o godzinie 10:00 dla 2- i 3-latków, 11:00 dla 4-5-latków oraz 12:00 dla 6-7-latków (pierwszoklasiści).

Czekają na Was nie tylko atrakcyjne zniżki, ale przede wszystkim możliwość odkrycia, dlaczego nasz program jest tak wyjątkowy!

📅 Kliknij i zarezerwuj miejsce

3. DARMOWA lekcja próbna z native speakerem
      • Godzina: 12:00

Czy Wasze dziecko jest w klasie V lub VI szkoły podstawowej?
      Jeśli chcecie, aby płynnie mówiło po angielsku, koniecznie odwiedźcie nas podczas darmowej lekcji próbnej z native speakerem, która odbędzie się 25 maja o godz. 12:00.
      To doskonała okazja, aby przekonać się, jak nasz program rozwija umiejętności językowe dzieci w wieku szkolnym.

📅 Zapisy na dzień otwarty, kliknij tutaj 🙂

4. DARMOWA Lekcja Pokazowa dla Dzieci 8-9 lat
      • Godzina: 11:00

Już teraz warto pomyśleć o przyszłości swojego dziecka!
      Zapraszamy na DARMOWĄ lekcję pokazową, która odbędzie się 25 maja o godzinie 11tej.
      Nasze metody nauki są nie tylko skuteczne, ale również dostosowane do potrzeb i możliwości dzieci w wieku szkolnym.
      Nie przegapcie okazji, aby przekonać się, jak przyjazna i efektywna może być nauka z nami!

📅 Zapisy na lekcje pokazowe

5. Dzień Otwarty Szkoły Podstawowej
      • Data: 23 maja 2024
      • Godziny: 10:30 – 13:00

Dla tych z Państwa, którzy poszukują szkoły oferującej nie tylko solidną edukację, ale również bogate możliwości rozwoju językowego, serdecznie zapraszamy na Dzień Otwarty Szkoły Podstawowej w PROMAR! Już 23 maja, w godzinach 10:30 – 13:00, będziecie mieli okazję poznać naszą wyjątkową ofertę edukacyjną, zobaczyć nasze nowoczesne zaplecze edukacyjne oraz porozmawiać z naszymi nauczycielami. To doskonała szansa, aby przekonać się, dlaczego nasza szkoła to najlepszy wybór dla Waszych dzieci!

📅 Zapisy na dzień otwarty szkoły podstawowej

Nie zwlekajcie, zapiszcie się już dziś i dajcie swoim dzieciom najlepszą możliwą edukację językową!

Zapraszamy serdecznie,
Zespół Centrum Edukacyjnego PROMAR 🎓